Strona główna > Drzwi zewnętrzne Kraków

Drzwi zewnętrzne Kraków

Każdy, kto posiada własny dom jednorodzinny lub wielorodzinny, potrzebuje wygodnych i bezpiecznych drzwi frontowych, które pozwolą na komfortowe użytkowanie nieruchomości przez wiele lat. Nie wiesz, jakie drzwi wejściowe wybrać dla siebie? W takim razie sprawdź nasz katalog na Gerda.pl. Nasze drzwi zewnętrzne w Krakowie i innych miastach to przede wszystkim połączenie najlepszych jakościowo materiałów oraz wytrzymałości i modnego wyglądu.

Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Kraków

BEL-POL Kraków

ul. Dobrego Pasterza 118
31-416 Kraków

12 417 39 46 , 12 412 89 76

DIERRE PARTNER KRAKÓW

ul. Władysława Lipińskiego 1A/U1
30-349 Kraków

602 215 737; 12 358 90 55; 12

Dom-Art.

ul. Opolska 12
31-323 Kraków

12 415 31 12

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Jako producent z ponad 35-letnim doświadczeniem zajmujemy się nie tylko produkcją drzwi zewnętrznych w Krakowie, ale także na terenie wielu innych miast w Polsce. Do naszych drzwi tworzymy także innowacyjne zamki, które zapewniają najwyższym poziom bezpieczeństwa, oraz inne akcesoria. Dzięki współpracy z Biurem Antyterrorystycznym możemy zapewnić, że nasze drzwi są produkowane tak, aby zapewniały maksimum ochrony przed włamaniami. Dostępne w naszej ofercie drzwi zewnętrzne mają klasy antywłamaniowe od RC2 do RC3.

Dobór idealnych drzwi zewnętrznych w Krakowie – jak zrobić to dobrze?

Chcesz wiedzieć, w jaki sposób możesz wybrać idealne drzwi zewnętrzne, które będą pasować do Twojego domu? To proste! Weź pod uwagę przede wszystkim takie kwestie jak:

  • jakość wykonania,
  • materiał,
  • rozmiar,
  • klasa izolacji cieplnej,
  • klasa antywłamaniowa,
  • cena.

To podstawowe elementy, na jakie warto zwrócić uwagę przy wyborze drzwi wejściowych do domu. Pamiętaj, że cena nigdy nie powinna być jedynym wyznacznikiem tego, czy warto zainwestować w konkretny model drzwi zewnętrznych. Kraków to duże miasto, gdzie działa wielu producentów, jednak warto zainteresować się właśnie naszą ofertą. Na stronie Gerda.pl znajdziesz informacje o drzwiach, które spełniają oczekiwania każdego. Produkujemy je tak, aby były przede wszystkim wytrzymałe, energooszczędne, piękne i funkcjonalne. To podstawowe cechy, jakimi wyróżniają się nasze drzwi zewnętrzne, dostępne w Krakowie oraz innych miastach.

Szukasz najlepszych drzwi zewnętrznych Kraków? Sprawdź je w katalogu na stronie Gerda.pl!

Najciekawsze modele drzwi wejściowych znajdziesz przede wszystkim w katalogu na naszej stronie internetowej Gerda.pl. W jednym miejscu możesz znaleźć wiele ciekawych modeli, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów pod wieloma względami. Nasze drzwi to przede wszystkim połączenie funkcjonalności, odporności na uszkodzenia oraz komfortu użytkowania. Pamiętaj jednak, aby dobierać drzwi wejściowe do domu tak, aby były idealne pod względem rozmiaru oraz sposobu otwierania, a także wyglądu. Znajdziesz u nas drzwi w okleinie drewnianej, modele jednokolorowe, a także z przeszkleniami. Dostępne są drzwi jasne i ciemne, bardzo nowoczesne, jak i klasyczne. Taka różnorodność pozwala dobrać drzwi idealnie do stylu całego budynku.

Modele drzwi wejściowych, które tworzymy już od wielu lat, są dokładnie sprawdzane na etapie produkcji, a także posiadają wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa oraz jakości wykonania. Tworzymy je zgodnie z normą ISO 9001:2015, a więc nie musisz obawiać się o precyzję wykonania oraz trwałość produktu. Wszystkie drzwi zewnętrzne w Krakowie z naszej oferty są odporne na warunki atmosferyczne, a to oznacza, że nie straszny im deszcz, śnieg, czy intensywne promienie słoneczne.