Drzwi zewnętrzne Żory - Gerda
Strona główna > Drzwi zewnętrzne Żory

Drzwi zewnętrzne Żory

Jednym z pierwszych elementów domu, który można dostrzec, są drzwi wejściowe. Ich funkcja ochronna jest tak oczywista, że czasami zapomina się o tym, jak istotna jest jego atrakcyjność wizualna. Poza zapewnieniem bezpieczeństwa i oraz izolacji termicznej na najwyższym poziomie drzwi zewnętrzne są wizytówką domu.

Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Żory

OKNODAR

ul. MONIUSZKI 19
44-240 Żory

509 442 534

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry
Drzwi TEMPO Seria SELECTDrzwi TEMPO

Drzwi TEMPO

Seria SELECT

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PRIMEDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PRIME

DRZWI QUADRO Seria THERMO PRIMEDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PRIME

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PRIMEDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PRIME

DRZWI TEMPO Seria THERMO PRIMEDRZWI TEMPO

DRZWI TEMPO

Seria THERMO PRIME

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PREMIUMDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI QUADRO Seria THERMO PREMIUMDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PREMIUMDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PREMIUM

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Drzwi zewnętrzne Żory – bezpieczeństwo przede wszystkim

Istnieje kilka klas antywłamaniowości, które definiują odporność drzwi na włamanie z użyciem siły fizycznej lub różnych narzędzi. Produkty dostępne w naszej ofercie stanowią doskonałą ochronę przed wtargnięciem osób niepowołanych do domu. Opierają się nie tylko prostym narzędziom, takim jak śrubokręt, lecz także wytrzymują próby włamania z użyciem młotka, dłuta, wiertarki, a nawet siekiery.

Solidne i trwałe drzwi zewnętrzne w Żorach dostępne w ofercie firmy Gerda to inwestycja na długie lata, która spełni jedną z podstawowych ludzkich potrzeb – poczucie bezpieczeństwa. Drzwi antywłamaniowe chronią zdrowie i spokój domowników oraz eliminują ryzyko kradzieży cennych przedmiotów z domu. Włamanie jest incydentem mocno ingerującym w prywatność i intymność, po którym ciężko jest znowu poczuć się bezpiecznie w swoich czterech kątach.

Drzwi zewnętrzne Gerda – w trosce o prywatność

Drzwi zewnętrzne marki Gerda to produkty najwyższej jakości, które zostały wykonane z solidnych materiałów, a także wzbogacone o nowoczesne technologie, które stoją na straży bezpieczeństwa mieszkańców domostw. Charakteryzują się wytrzymałą konstrukcją – stalowo-drewnianymi lub aluminiowymi ościeżnicami, a także wysokimi parametrami izolacyjności termicznej. W efekcie są to drzwi odporne na niekorzystne czynniki atmosferyczne, a także próby włamań. Wykonane przez konstruktorów marki Gerda drzwi wykonane są m.in. z trzykomorowego systemu aluminium. To modele, które znakomicie wpisują się w wymagania, jakie są stawiane przed nowoczesnym budownictwem pasywnym.

Możliwość personalizacji – każdy znajdzie drzwi dla siebie

Mnogość modeli i rozmiarów drzwi w ofercie firmy Gerda pozwala dobrać drzwi zewnętrzne bezbłędnie pasujące do każdego domu. Ponadto szeroki wybór kolorów okładzin, ościeżnic i listew umożliwia dokonanie wyjątkowo spersonalizowanego zakupu. Dzięki temu drzwi będą pasować do wystroju elewacji budynku. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że drzwi występują w opcji całkowicie zabudowanej oraz z przeszkleniami, które umożliwią wprowadzenie do domu dodatkowego światła. Jeśli wejściu do budynku towarzyszy wąski korytarz bez okien, przeszklenia będą strzałem w dziesiątkę.

Energooszczędność – mniejsze wydatki zarówno zimą, jak i latem

Jak wiadomo, drzwi stanowią główną barierę między światem zewnętrznym a przestrzenią wewnątrz domu. Dzięki szczelnym drzwiom można skutecznie odgrodzić się od warunków atmosferycznych panujących na dworze, nawet jeśli są wyjątkowo niekorzystne.

W miesiącach zimowych, kiedy na zewnątrz jest bardzo zimno, a lód skuwa każdą powierzchnię, w domu zaczyna się sezon grzewczy. Energooszczędne drzwi zewnętrzne pozwalają zminimalizować straty ciepła i nie wpuszczać do środka zimnych podmuchów. Natomiast w lecie, kiedy temperatury stają się nieznośnie wysokie, drzwi firmy Gerda pozwalają zachować przyjemny chłód w domu. Jeśli szukasz atrakcyjnych wizualnie, energooszczędnych, a także solidnych drzwi, zachęcamy do skorzystania z propozycji, które oferuje Gerda. To pewność najlepszego wyboru.

Drzwi wejściowe zewnętrzne – kompleksowa usługa montażu na terenie Żor

Oprócz oferowania wysokiej jakości produktów, takich jak drzwi zewnętrzne wejściowe, kluczową kwestią jest także zapewnienie profesjonalnego montażu. Wybierając nasze usługi na terenie Żor, możesz być pewny, że drzwi wejściowe zostaną zamontowane zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi. Fachowy montaż drzwi jest niezbędny, aby zapewnić optymalną izolację termiczną, szczelność oraz pełną funkcjonalność drzwi. Nasza ekipa montażowa regularnie przechodzi szkolenia, aby na bieżąco śledzić nowinki technologiczne, dzięki czemu może zagwarantować najwyższą jakość wykonania. W Żorach oferujemy kompleksową usługę, obejmującą nie tylko dostarczenie drzwi, ale także ich precyzyjny montaż, wykonany przez doświadczonych fachowców. Klienci, którzy zdecydowali się na nasze usługi, mogą także liczyć na wsparcie po montażu, w tym serwisowanie, które przyczynia się do ich długowieczności i niezawodności. Wybierając nasze drzwi wejściowe i korzystając z usług montażowych, inwestujesz w trwałość i bezpieczeństwo swojego domu na długie lata.