Strona główna > Drzwi zewnętrzne Września

Drzwi zewnętrzne Września

Wybór odpowiednich drzwi zewnętrznych do domu bywa trudny. Trzeba zadbać nie tylko o ich solidne wykonanie, aby dawały maksimum bezpieczeństwa, lecz także o atrakcyjność wizualną. Niefortunnie dobrany styl i kolorystyka drzwi mogą niekorzystnie prezentować się na tle danej elewacji. Wszystkie te cechy mają drzwi zewnętrzne firmy Gerda.

Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Września

ATUT Bis Września

ul. Paderewskiego 69
62-300 Września

504 073 677

Heban

ul. Kolejowa 9
62-300 Września

61 437 96 04

Materiały Budowlane AW Wesołek

ul. Sikorskiego 40
62-300 Września

61 640 10 70

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Drzwi zewnętrzne to wizytówka domu

Często zapomina się, jak ważną kwestią są eleganckie i dopasowane do elewacji drzwi zewnętrzne. Najczęściej uwagę zwraca się na ich solidność, energooszczędność i bezawaryjność – są to wszystko oczywiście bardzo istotne cechy, jednak nie należy rezygnować z atrakcyjności wizualnej. Drzwi wejściowe są pierwszą rzeczą, jaką widzą goście, odwiedzając nasz dom. Dlatego trzeba zadbać, aby sprawiały odpowiednie wrażenie.

W ofercie Gerda dostępne są modele drzwi w różnych rozmiarach i kolorach. Z pomocą specjalistów można zaprojektować drzwi, które będą od progu zachwycały wszystkich odwiedzających i wspaniale domkną kompozycję domu. Od antracytu, przez dąb, po wengę i biel – Klient sam decyduje, jaką paletę barw wybrać.

Energooszczędne drzwi – oszczędność na lata

Najlepsze drzwi zewnętrzne we Wrześni dostępne są w ofercie firmy Gerda. Poza wspomnianą możliwością personalizacji dostępne jest także dodatkowe udogodnienie w postaci bezpłatnych pomiarów. Specjaliści przyjeżdżają do Klienta pobrać wymiary, aby uniknąć błędów przy tym procesie i zagwarantować, że zamówione drzwi będą idealnie pasować, dzięki czemu można uniknąć zwrotów generujących niepotrzebne koszty.

Dopasowane drzwi zewnętrzne poza niezaprzeczalnymi walorami estetycznymi zapewniają energooszczędność. W sezonie grzewczym, kiedy na dworze panuje mróz, minimalizują straty ciepła i pozwalają oszczędzić na rachunkach za ogrzewanie. Podobnie działa to w przypadku upałów w miesiącach letnich, ponieważ drzwi Gerda stanowią świetną izolację termiczną.

Drzwi zewnętrzne Września – inwestycja w bezpieczeństwo

Każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak istotną kwestią w życiu każdego człowieka jest bezpieczeństwo. Bez niego ciężko jest funkcjonować i oddawać się przyjemnościom. Ciągły stres związany z poczuciem potencjalnego zagrożenia nie tylko utrudnia, a nawet uniemożliwia zrelaksowanie się oraz niejednokrotnie wywołuje symptomy chorobowe. Pęd życia w obecnych czasach jest wystarczająco stresujący, dlatego warto zadbać o to, aby mieć możliwość ucieczki od zmartwień.

Miejscem, w którym szczególnie potrzebujemy czuć się bezpiecznie, jest dom. Każdy człowiek chce mieć możliwość odprężenia się w swoich czterech kątach z poczuciem, że nic mu tutaj nie grozi. Zdecydowanie pomocne w tym są solidne drzwi zewnętrzne, które stanowią główną barierę pomiędzy światem zewnętrznym a wnętrzem domu. Osoby, które doświadczyły włamania, szczególnie wiedzą, jak traumatyzujące jest to przeżycie i jak silnie ingeruje w intymność.

Wysoka klasa antywłamaniowości – koniec z naruszeniem prywatności

Dostępne w naszej ofercie drzwi zewnętrzne, zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Ich konstrukcja, a także dopełnienie solidnymi elementami takimi jak zamki, klamki czy zawiasy, umożliwiają zapewnienie domownikom najwyższego stopnia bezpieczeństwa. Proponujemy drzwi zewnętrze w klasie antywłamaniowej od RC2 do RC3.

Szukając drzwi zewnętrznych we Wrześni, warto zapoznać się z ofertą firmy Gerda. Szeroki wybór modeli pozwala znaleźć drzwi idealne dla siebie, nie rezygnując z solidności i bezawaryjności, ani z atrakcyjności wizualnej.