Strona główna > Drzwi zewnętrzne Krosno

Drzwi zewnętrzne Krosno

Chcesz wiedzieć, jakie drzwi zewnętrzne w Krośnie warto wybrać? Planujesz termomodernizację swojej nieruchomości i potrzebujesz nowych drzwi, które zapewnią dobrą izolację? W takim razie modele dostępne w punktach sprzedaży partnerów Gerda powinny Cię zainteresować. Wszystkie serie drzwi, które sprzedajemy i produkujemy, są wykonywane z najlepszych materiałów, np. aluminium, dzięki czemu zachowują swoją trwałość na wiele lat użytkowania. Nasza marka ma ponad 35-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na precyzję i solidność drzwi, a także na gwarancję ich niezawodności.

Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Krosno

ENTRE (dawniej ŚWIAT DRZWI)

ul. Feliksa Czajkowskiego 45
38-400 Krosno

13 420 25 41 , 13 420 25 41

KOBIPLAST

ul. Tkacka 14
38-400 Krosno

13 436 13 31 , 13 436 13 31

Kowalski Okna

Niepodległości 1A/1
38-400 Krosno

501 175 799

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Nie wierzysz? Sprawdź na Gerda.pl specyfikację dostępnych w sprzedaży drzwi zewnętrznych uwzględnionych w katalogu. Krosno to miasto, w którym znajduje się Twój dom? Chcesz wymienić drzwi na nowe i szukasz modelu, który przetrwa wiele lat? Nasze drzwi frontowe Gerda spełnią Twoje potrzeby! Kupując je, nie musisz się martwić o nieprzewidziane usterki czy uszkodzenia. Gerda to bowiem połączenie najlepszych materiałów, precyzji wykonania oraz zastosowania innowacyjnych systemów dbających o bezpieczeństwo.

Drzwi zewnętrzne Krosno – dlaczego Gerda?

Nasze drzwi zewnętrzne warto wybrać z co najmniej kilku powodów. Są to:

  • wysoka jakość i trwałość,
  • odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki atmosferyczne,
  • modna stylistyka i wiele typów do wyboru,
  • komfort użytkowania,
  • maksimum bezpieczeństwa – klasa antywłamaniowa RC2 – RC3,
  • doskonały poziom izolacji cieplnej.

To podstawowe kwestie, jakimi wyróżniają się drzwi zewnętrzne marki Gerda. Pamiętaj, aby wybierać modele, które spełniają wszystkie Twoje oczekiwania. Bardzo ważne są zabezpieczenia przed włamaniami. W Gerda współpracujemy z Biurem Operacji Antyterrorystycznych, co daje gwarancję najlepszej ochrony. Stosujemy specjalne zawiasy, bolce antywyważeniowe, solidne zamki i inne systemy. Pamiętaj, że liczy się przede wszystkim wytrzymałość, komfort użytkowania oraz bezawaryjność drzwi. Jeśli dodatkowo chcesz mieć pewność, że drzwi będą idealnie dopasowane pod względem stylistyki do wyglądu całej nieruchomości – koniecznie postaw na Gerda. Na naszej stronie znajdziesz informacje o drzwiach w różnych barwach i wzorach, w tym modele z przeszkleniami, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania.

Ile trzeba zapłacić za drzwi zewnętrzne w Krośnie?

Mieszkasz na terenie Krosna i nie wiesz, ile trzeba zapłacić za drzwi zewnętrzne? Krosno to miasto, gdzie swoje produkty proponuje wielu producentów. Zwróć jednak uwagę na wyroby naszej marki Gerda. Gwarantujemy nie tylko niesamowity komfort użytkowania oraz jakość, ale także bezpieczeństwo połączone z atrakcyjną ceną. Popularne modele drzwi wejściowych do domu to wydatek na poziomie do kilku tysięcy złotych, w zależności od wybranego materiału oraz akcesoriów. Jeśli chcesz poznać dokładne ceny – zapoznaj się z naszym katalogiem dostępnym na Gerda.pl.