Drzwi zewnętrzne Grodzisk Mazowiecki - Gerda
Strona główna > Drzwi zewnętrzne Grodzisk Mazowiecki

Drzwi zewnętrzne Grodzisk Mazowiecki

Drzwi zewnętrzne są wizytówką naszego domu. Dobrze dobrane, stanowią dopełnienie elewacji danego budynku. Nie można jednak zapominać o tym, że drzwi zewnętrzne mają przede wszystkim chronić nasz dom przed włamaniami, zapewniać poczucie bezpieczeństwa, a do tego zagwarantować niezawodną izolację termiczną. Energooszczędność, wysoka jakość wykonania oraz estetyka to cechy, które wyróżniają drzwi zewnętrzne Gerda.

Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Janinów

Fachowiec Grodzisk Maz.

Żyrardowska 1
05-825 Grodzisk Mazowiecki

22 723 00 14

GLOBART

ul. Pruszkowska 46
05-830 Nadarzyn

600 421 054

OKPLAST

ul. 11 Listopada 43/3
05-825 Grodzisk Mazowiecki

697 618 201

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry
Drzwi TEMPO Seria SELECTDrzwi TEMPO

Drzwi TEMPO

Seria SELECT

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PRIMEDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PRIME

DRZWI QUADRO Seria THERMO PRIMEDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PRIME

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PRIMEDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PRIME

DRZWI TEMPO Seria THERMO PRIMEDRZWI TEMPO

DRZWI TEMPO

Seria THERMO PRIME

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PREMIUMDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI QUADRO Seria THERMO PREMIUMDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PREMIUMDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PREMIUM

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Drzwi zewnętrzne Grodzisk Mazowiecki– estetyka i elegancja

Każdy chce, aby wygląd jego domu był zgodny z preferencjami domowników oraz zachwycał ewentualnych gości. Istotną częścią elewacji są drzwi wejściowe, które widać jeszcze przed przekroczeniem progu. Dlatego tak ważne jest, aby były eleganckie i dobrze wpasowane w otoczenie.

Na stronie Gerda można za pomocą konfiguratora zaprojektować drzwi spełniające wszystkie oczekiwania Klienta. Narzędzie to daje możliwość wyboru pomiędzy licznymi wzorami, kolorami i elementami wyposażenia. Dzięki temu samodzielnie można stworzyć produkt doskonale spełniający wszystkie wymagania i cechujący się nie tylko funkcjonalnością, lecz także estetyką. Pozwala to na otrzymanie drzwi podnoszących dodatkowo standard domu i zachwycających każdego gościa.

Skorzystaj z pomocy fachowców i profesjonalnego doradztwa

W ofercie Gerda znajduje się także niezwykle ułatwiająca życie usługa w postaci możliwości zamówienia bezpłatnego pomiaru drzwi. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej i wybrać dogodny dla siebie termin, a przedstawiciel firmy Gerda stawi się pod wskazanym adresem. Fachowiec nie tylko dokona pomiarów, lecz także odpowie na wszelkie pytania i doradzi podczas zakupu.

Wybór drzwi zewnętrznych to decyzja podejmowana na wiele kolejnych lat. Nie jest tak łatwo dokonać ich zmiany, dlatego należy dokładnie rozważyć wszelkie za i przeciw. Z pomocą profesjonalistów ten wybór staje się znacznie prostszy, a ryzyko niedopasowania drzwi jest zdecydowanie minimalizowane. Dzięki temu Klient inwestuje w produkt, który będzie bezawaryjne pełnił swoje funkcje i cieszył oko latami.

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem

Szukając drzwi zewnętrznych w Grodzisku Mazowieckim, warto zapoznać się z ofertą Gerda. Dostępne modele poza atrakcyjnością wizualną, charakteryzują się najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Klient ma możliwość wyboru klasy antywłamaniowości, z których każda cechuje się inną odpornością na uszkodzenia i wtargnięciem niepowołanych osób. Wysoka klasa antywłamaniowości pozwala pozbyć się lęków związanych z możliwością włamania i daje poczucie, że domownicy są odpowiednio chronieni. Drzwi zewnętrzne Gerda, pozwalają odpocząć od trosk i pozbyć się obaw, ponieważ są niezwykle trwałe i wytrzymałe na różne techniki wykorzystywane przez włamywaczy, mające na celu sforsowanie drzwi wejściowych.

Energooszczędność – w trosce o ekologię i zawartość portfela

Drzwi zewnętrzne Gerda cechuje bardzo dobra izolacja termiczna, dzięki czemu znacząco wpływają na obniżenie rachunków za media. Stanowią barierę dla mrozu w zimie i nie generują strat ciepła, dzięki czemu można ustawić ogrzewanie na niższym poziomie i dalej odczuwać komfort cieplny wynikający z przyjemnej temperatury. Dzięki temu nie tylko maleją koszty w sezonie grzewczym, lecz także negatywny wpływ na środowisko naturalne jest ograniczony.

Podobny atut energooszczędnych drzwi zewnętrznych odczuwany jest w lecie, kiedy przez Polskę przechodzi kolejna fala upałów. Każdy marzy o tym, aby schować się w chłodnym pomieszczeniu i odpocząć od skwaru. Szczelne drzwi zapewniają doskonałą izolację i nie wypuszczają schłodzonego przez klimatyzację powietrza. Są także dużą ulgą dla osób nieposiadających klimatyzatora, ponieważ zatrzymują wysokie temperatury poza mieszkaniem i nie dopuszczają do nagrzania się jego wnętrza.