Strona główna > Drzwi zewnętrzne Łódź

Drzwi zewnętrzne Łódź

Poczucie bezpieczeństwa jest niezbędne dla dobrego samopoczucia, spokoju i możliwości normalnego funkcjonowania w życiu codziennym. Świat jest pełen zagrożeń, dlatego wracając do swojego domu, każdy człowiek chce móc się odprężyć i nie myśleć o tym, co złe. Drzwi zewnętrzne stanowią fizyczną i metaforyczną barierę. Dlatego tak istotne jest odpowiednie dobranie tego elementu wykończenia budynku.

Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Łódź

3W Łódź

ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus 107c
91-222 Łódź

600 421 734

BEL-POL Łódź

Al. Tuwima 97
90-031 Łódź

42 676 76 36 , 42 676 76 36

CASTLOCK (BIURA I MAGAZYN)

ul. Mahoniowa 16/20
93-648 Łódź

42 279 77 77

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Drzwi zewnętrzne Gerda – najwyższa jakość zapewniająca bezpieczeństwo

W obecnych czasach włamywacze wymyślają coraz to nowe i bardziej zaawansowane techniki umożliwiające im sforsowanie drzwi wejściowych do domów. Używają podstępów, sposobów manipulacji zamkiem lub wyszukanych narzędzi, ponieważ zabezpieczenia przed kradzieżą również stają się bardziej zaawansowane. Projektanci Gerda, konstruując drzwi zewnętrzne, biorą pod uwagę możliwości włamywaczy i dokładają starań, aby zawsze być krok do przodu.

W modelach drzwi zewnętrznych Gerda stosowane są liczne zabezpieczenia, od nowoczesnych zamków po stalowe zbrojenia. Wszystko to ma na celu zapewnienie jak najlepszej ochrony domownikom i cennym dla nich przedmiotom. Minimalizowanie ryzyka rabunku zdecydowanie podnosi poziom bezpieczeństwa, a tym samym także ogólny komfort życia. Ochrona bliskich jest czymś, na czym zdecydowanie nie należy oszczędzać, dlatego trzeba dobrać klasę antywłamaniowości odpowiednią dla okolicy, w jakiej mieszkamy. Drzwi zewnętrzne Gerda to najwyższa jakość wykonania z wykorzystaniem materiałów wysokiej klasy.

Oszczędność energii to także ulga dla portfela

Energooszczędność jest cechą, która powinna określać każde drzwi zewnętrzne. Utrzymanie temperatury na odpowiednim poziomie jest niezbędne dla poczucia komfortu, a niestety nieszczelne drzwi to uniemożliwiają. Drzwi zewnętrzne Gerda pozwalają zatrzymać niekorzystne warunki atmosferyczne poza granicami mieszkania i zachować chłód lub ciepło na zewnątrz, tak aby w domu czuć się jak najlepiej.

W sezonie grzewczym rachunki za ogrzewanie mogą być bardzo wysokie. Niestety nieszczelność drzwi dodatkowo je podnosi. Wpuszczane do środka mroźne powietrze miesza się z tym ogrzanym przez kaloryfery, przez co ciepło ucieka na zewnątrz. W takiej sytuacji trzeba zwiększać ciągle poziom ogrzewania, a koszty rosną. Drzwi zewnętrzne Gerda cechuje energooszczędność, dzięki czemu ten problem w dużym stopniu jest eliminowany. Drzwi wejściowe Gerda spełniają surowe wymagania, które są obecnie nakładane na budownictwo pasywne. Zastosowana konstrukcja oraz najnowocześniejsze izolatory stoją na straży szczelności drzwi, redukując tym samym koszty za energię, które trzeba będzie ponieść.

Atrakcyjność wizualna drzwi zewnętrznych w Łodzi

Drzwi wejściowe pełnią nie tylko podstawowe funkcje, takie jak odgradzanie przestrzeni. Są także wizytówką domu i odgrywają rolę dekoracyjną. W ofercie firmy Gerda modele drzwi zewnętrznych dostępne są w wielu wzorach i kolorach, dzięki czemu łatwo dopasować je do wykończenia elewacji budynku. Dostępny na stronie internetowej konfigurator pozwala zaprojektować samodzielnie drzwi zewnętrzne, idealnie wkomponowane w wystrój oraz dodać wyposażenie zgodnie z preferencjami i oczekiwaniami Klienta. Gerda zajmuje się produkcją solidnych drzwi w różnorodnych stylach i wzorach. Mogą być one wyposażone w szyby lub całkowicie zabudowane. Ostateczny wybór należy do Klientów, a w razie jakichkolwiek wątpliwości można skorzystać z pomocy naszych partnerów handlowych, z których usług można również skorzystać w Łodzi.