Strona główna > Drzwi zewnętrzne Wrocław

Drzwi zewnętrzne Wrocław

W domu chcemy czuć się bezpiecznie i swobodnie. Nic w tym dziwnego, ponieważ nasze „cztery kąty” to miejsce, w którym możemy odpocząć po ciężkim dniu i oddać się przyjemnościom. Szczególnie w obecnych czasach, kiedy pęd życia jest zawrotny, potrzebujemy przestrzeni, w której możemy zaznać relaksu i zwolnić na chwilę. Bezpieczeństwo, niezawodność oraz energooszczędność, zapewnią drzwi zewnętrzne Gerda.

Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Wrocław

A.J.KLUCZNIK (dorabianie kluczy)

ul. Zawalna 1K
51-118 Wrocław

71 326 09 05; 601 703 383

ASTRA

ul. Horbaczewskiego 4-6
54-130 Wrocław

71 354 96 07

Blue SALON I

ul. Żeromskiego 13
50-321 Wrocław

793303932

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Drzwi zewnętrzne Wrocław – bezpieczeństwo jest kluczem do dobrego samopoczucia

Poczucie bezpieczeństwa jest jedną z podstawowych ludzkich potrzeb. Ciągłe wrażenie, że coś nam grozi, nie tylko potrafi być męczące psychicznie, długotrwały stres wywołuje także fizyczne symptomy. Dom powinien być miejscem, w którym możemy czuć się całkowicie bezpiecznie i swobodnie.

Niemożliwe jest odprężenie się w domu, w którym drzwi zewnętrzne nie spełniają podstawowych wymogów antywłamaniowych. Drzwi zewnętrzne we Wrocławiu dostępne w ofercie firmy Gerda wyposażone są w szereg zabezpieczeń przed włamaniem i różne klasy antywłamaniowości, które zapewniają wysoki poziom ochrony przed rabunkiem. Pozwala to zapewnić spokój i uchronić domowników przed niebezpieczeństwem. Niezwykle ważne jest także to, że drzwi Gerda wykonane są z materiałów cechujących się najwyższą klasą trwałości. Z racji tego są nie tylko solidne, lecz także wykazują wysoką bezawaryjność oraz długą żywotność.

Izolacja termiczna pozwalająca na większą oszczędność

Energooszczędne drzwi w sezonie grzewczym pozwalają znacząco obniżyć koszty ogrzewania domu lub mieszkania. Minimalizują straty ciepła, jednocześnie nie wpuszczając mrozu do wnętrza. Dzięki temu można obniżyć poziom ogrzewania, zachowując przyjemną temperaturę. Bez utraty nagrzanego powietrza koszty rachunków za ogrzewanie są niższe, co przekłada się na spore oszczędności.

W ostatnich latach w Polsce coraz częściej doświadczamy uciążliwych upałów. Każdy człowiek po dniu spędzonym w letnim skwarze marzy o ochłodzie w swoich czterech kątach. Dzięki energooszczędnym drzwiom firmy Gerda jest to możliwe, ponieważ pozwalają osiągnąć znakomitą izolację termiczną i zatrzymać gorące powietrze na zewnątrz, nie dopuszczając do nagrzewania wnętrza. Dzięki temu utrzymanie niższej temperatury w domu jest możliwe nawet bez klimatyzacji lub przy utrzymywaniu jej na niższych obrotach.

Drzwi zewnętrzne we Wrocławiu – atrakcyjność wizualna

Wybierając drzwi zewnętrzne do swojego domu, należy zwrócić szczególną uwagę na ich trwałość, klasę antywłamaniowości i bezawaryjność. Dlaczego jednak te cechy miałyby się wykluczać z estetycznym wykonaniem i elegancją? Projektanci drzwi Gerda zadbali o to, aby wysoka jakość techniczna szła w parze z atrakcyjnością wizualną.

W naszej ofercie dostępne są modele drzwi, które można spersonalizować zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Możliwy jest wybór wielu parametrów technicznych i wizualnych, dzięki którym stworzenie drzwi dopasowanych idealnie do stylu wykończenia domu jest niezwykle proste. Dostępnych jest wiele rozmiarów, wzorów i kolorów, dlatego każdy z pewnością znajdzie wzór drzwi doskonale pasujący do elewacji budynku. Drzwi zewnętrzne wyposażone w szyby wpuszczają do wnętrz dodatkowe światło, a do tego świetnie wpisują się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne stylizacje domów. W Gerda produkowane są drzwi o jednolitej powierzchni, z przeszkleniami, jak i dodatkowymi elementami, podnoszącymi ich atrakcyjność wizualną. Dzięki temu każdy ma szansę wybrać coś dla siebie.