Drzwi zewnętrzne Wrocław - Gerda
Strona główna > Drzwi zewnętrzne Wrocław

Drzwi zewnętrzne Wrocław

W domu chcemy czuć się bezpiecznie i swobodnie. Nic w tym dziwnego, ponieważ nasze „cztery kąty” to miejsce, w którym możemy odpocząć po ciężkim dniu i oddać się przyjemnościom. Szczególnie w obecnych czasach, kiedy pęd życia jest zawrotny, potrzebujemy przestrzeni, w której możemy zaznać relaksu i zwolnić na chwilę. Bezpieczeństwo, niezawodność oraz energooszczędność, zapewnią drzwi zewnętrzne Gerda.

Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Wrocław

A.J.KLUCZNIK (dorabianie kluczy)

ul. Zawalna 1K
51-118 Wrocław

71 326 09 05; 601 703 383

ASTRA

ul. Horbaczewskiego 4-6
54-130 Wrocław

71 354 96 07

Blue SALON I

ul. Żeromskiego 13
50-321 Wrocław

793303932

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry
Drzwi TEMPO Seria SELECTDrzwi TEMPO

Drzwi TEMPO

Seria SELECT

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PRIMEDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PRIME

DRZWI QUADRO Seria THERMO PRIMEDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PRIME

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PRIMEDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PRIME

DRZWI TEMPO Seria THERMO PRIMEDRZWI TEMPO

DRZWI TEMPO

Seria THERMO PRIME

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PREMIUMDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI QUADRO Seria THERMO PREMIUMDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PREMIUMDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PREMIUM

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Drzwi zewnętrzne Wrocław – bezpieczeństwo jest kluczem do dobrego samopoczucia

Poczucie bezpieczeństwa jest jedną z podstawowych ludzkich potrzeb. Ciągłe wrażenie, że coś nam grozi, nie tylko potrafi być męczące psychicznie, długotrwały stres wywołuje także fizyczne symptomy. Dom powinien być miejscem, w którym możemy czuć się całkowicie bezpiecznie i swobodnie.

Niemożliwe jest odprężenie się w domu, w którym drzwi zewnętrzne nie spełniają podstawowych wymogów antywłamaniowych. Drzwi zewnętrzne we Wrocławiu dostępne w ofercie firmy Gerda wyposażone są w szereg zabezpieczeń przed włamaniem i różne klasy antywłamaniowości, które zapewniają wysoki poziom ochrony przed rabunkiem. Pozwala to zapewnić spokój i uchronić domowników przed niebezpieczeństwem. Niezwykle ważne jest także to, że drzwi Gerda wykonane są z materiałów cechujących się najwyższą klasą trwałości. Z racji tego są nie tylko solidne, lecz także wykazują wysoką bezawaryjność oraz długą żywotność.

To zaleta, przez którą nasze drzwi zewnętrzne stanowią jeden z najpopularniejszych wyborów na całym rynku. Nie tylko wśród klientów prywatnych, którzy wykorzystują nasze drzwi wejściowe w swoich prywatnych domach, lecz także wśród inwestorów. Niektórzy sięgają po nasze produkty z tytułu ich trwałości, która zapewnia minimum ryzyka awarii powstałej przy prawidłowej eksploatacji, a inni ze względu na to, że mają zdecydowanie najlepszy stosunek jakości do ceny. To sprawia, że markę Gerda można znaleźć wszędzie – również w obiektach użyteczności publicznej. Duży wpływ na sposób eksploatacji ma jednak sam montaż drzwi, który warto zlecić wyłącznie naszym specjalistom.

Izolacja termiczna pozwalająca na większą oszczędność

Energooszczędne drzwi w sezonie grzewczym pozwalają znacząco obniżyć koszty ogrzewania domu lub mieszkania. Minimalizują straty ciepła, jednocześnie nie wpuszczając mrozu do wnętrza. Dzięki temu można obniżyć poziom ogrzewania, zachowując przyjemną temperaturę. Bez utraty nagrzanego powietrza koszty rachunków za ogrzewanie są niższe, co przekłada się na spore oszczędności.

W ostatnich latach w Polsce coraz częściej doświadczamy uciążliwych upałów. Każdy człowiek po dniu spędzonym w letnim skwarze marzy o ochłodzie w swoich czterech kątach. Dzięki energooszczędnym drzwiom firmy Gerda jest to możliwe, ponieważ pozwalają osiągnąć znakomitą izolację termiczną i zatrzymać gorące powietrze na zewnątrz, nie dopuszczając do nagrzewania wnętrza. Dzięki temu utrzymanie niższej temperatury w domu jest możliwe nawet bez klimatyzacji lub przy utrzymywaniu jej na niższych obrotach.

Rosnące ceny energii elektrycznej nie pozostają bez wpływu na popularność naszej marki. Obserwujemy rynek i doskonale znamy trudności wynikające z galopujących kosztów ogrzewania i chłodzenia domowych pomieszczeń. Z tego też powodu główną zaletą naszych drzwi zewnętrznych jest ich pełna, stuprocentowa zgodność realnych parametrów użytkowych z tymi deklarowanymi.

Drzwi zewnętrzne we Wrocławiu – atrakcyjność wizualna

Wybierając drzwi zewnętrzne do swojego domu, należy zwrócić szczególną uwagę na ich trwałość, klasę antywłamaniowości i bezawaryjność. Dlaczego jednak te cechy miałyby się wykluczać z estetycznym wykonaniem i elegancją? Projektanci drzwi Gerda zadbali o to, aby wysoka jakość techniczna szła w parze z atrakcyjnością wizualną.

W naszej ofercie dostępne są modele drzwi, które można spersonalizować zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Możliwy jest wybór wielu parametrów technicznych i wizualnych, dzięki którym stworzenie drzwi dopasowanych idealnie do stylu wykończenia domu jest niezwykle proste. Dostępnych jest wiele rozmiarów, wzorów i kolorów, dlatego każdy z pewnością znajdzie wzór drzwi doskonale pasujący do elewacji budynku. Drzwi zewnętrzne wyposażone w szyby wpuszczają do wnętrz dodatkowe światło, a do tego świetnie wpisują się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne stylizacje domów. W Gerda produkowane są drzwi o jednolitej powierzchni, z przeszkleniami, jak i dodatkowymi elementami, podnoszącymi ich atrakcyjność wizualną. Dzięki temu każdy ma szansę wybrać coś dla siebie.

Co ciekawe, drzwi zewnętrzne mają czasami decydujący wpływ na stylistykę wprost całej elewacji. Jeden model skutecznie podkreśla nowoczesną aranżację, opartą np. na minimalizmie oraz futurystycznych dodatkach stylistycznych, podczas gdy inny model drzwi zewnętrznych doskonale uzupełni domy klasyczne, oparte z kolei na drewnie oraz mosiężnych dodatkach. W naszej ofercie proponujemy w zasadzie każdy model, dzięki czemu z łatwością wybierzesz wariant odpowiedni dla siebie.

Dlaczego warto stawiać na drzwi zewnętrzne marki Gerda?

Nie uznajemy półśrodków ani kompromisów – w ich miejsce wyznaczamy trendy w kwestii jakości wykonania oraz stylistyki, co doceniło mnóstwo naszych dotychczasowych klientów. Proponujemy produkty wykonane na nowoczesnych liniach produkcyjnych, za pomocą wyspecjalizowanych narzędzi, sprawdzone wielokrotnie przez naszych specjalistów, którzy na bieżąco wyłapują wszelkie nieprawidłowości fabryczne. W rezultacie oferujemy wyłącznie sprawdzone i pewne drzwi zewnętrzne – również na terenie Wrocławia – oraz praktycznie całego kraju.

Zajmujemy się także montażem drzwi na terenie Wrocławia. Specjaliści Gerda dbają podczas instalacji o zachowanie pełnej zgodności z wymogami technicznymi, a także nie uznają żadnych rozwiązań prowizorycznych. Możesz liczyć wyłącznie na najwyższą możliwą jakość. Montaż drzwi ma bardzo duży wpływ na ich bezawaryjną pracę, dlatego zachęcamy do skorzystania z oferty naszej marki.