Drzwi zewnętrzne Poznań - Gerda
Strona główna > Drzwi zewnętrzne Poznań

Drzwi zewnętrzne Poznań

Poczucie bezpieczeństwa jest jedną z podstawowych ludzkich potrzeb. Bez niego człowiek nie jest w stanie realizować zadań dnia codziennego i skupiać się na spełnianiu innych potrzeb. Dom jest miejscem, w którym szczególnie ważne jest uczucie bycia chronionym. Jednym z elementów zapewniających bezpieczeństwo są solidne drzwi zewnętrzne, które zapobiegają włamaniom.

Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Poznań

3W Poznań

Kamiennogórska 22
60-179 Poznań

726 237 111

ALVERA

ul. Adama Kręglewskiego 3
61-248 Poznań

533 828 888

Anroko

Al. Wielkopolska 33
60-603 Poznań

61 852 68 43 , 61 852 68 43

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry
Drzwi TEMPO Seria SELECTDrzwi TEMPO

Drzwi TEMPO

Seria SELECT

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PRIMEDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PRIME

DRZWI QUADRO Seria THERMO PRIMEDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PRIME

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PRIMEDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PRIME

DRZWI TEMPO Seria THERMO PRIMEDRZWI TEMPO

DRZWI TEMPO

Seria THERMO PRIME

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PREMIUMDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI QUADRO Seria THERMO PREMIUMDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PREMIUMDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PREMIUM

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Drzwi zewnętrzne Poznań

Szukając solidnych i bezawaryjnych drzwi zewnętrznych, nie trzeba rezygnować z elegancji i estetyki. Konstruktorzy firmy Gerda dbają o to, aby każdy produkt spełniał wszystkie wymagania techniczne, takie jak wytrzymałość i energooszczędność, nie zapominając o tym, jak ważna jest atrakcyjność wizualna. Modele drzwi Gerda dostępne są w różnych kolorach i stylach, tak aby każdy znalazł produkt maksymalnie dopasowany do elewacji zewnętrznej swojego domu.

Drzwi zewnętrzne firmy Gerda mają różne klasy antywłamaniowości, dzięki czemu można wybrać odpowiednie rozwiązanie dla warunków, w których mieszkamy. Cecha ta szczególnie istotna jest w dzielnicach Poznania charakteryzujących się wyższą przestępczością, choć każda część miasta może być narażona na bezprawne wtargnięcie i kradzieże. Drzwi Gerda gwarantują ochronę dla domowników i wartościowych przedmiotów, jakie znajdują się w domu.

Drzwi zewnętrzne Gerda – prywatność i bezpieczeństwo

Konstruktorzy firmy Gerda zadbali o to, aby drzwi wejściowe zapewniały najwyższy stopień bezpieczeństwa domownikom. Dlatego do ich produkcji wykorzystywane są najnowocześniejsze technologie oraz solidne materiały. Mowa tutaj m.in. o stalowo-drewnianych bądź aluminiowych ościeżnicach, które przekładają się nie tylko na trwałość, lecz także znakomite parametry izolacyjności termicznej. Drzwi wejściowe Gerda są więc zabezpieczeniem przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, a także nieproszonymi gośćmi.

Możliwość personalizacji drzwi wejściowych Gerda

Drzwi zewnętrzne Gerda można zamówić w różnych rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych. Pozwala to na maksymalne dopasowanie stylu drzwi do estetyki elewacji domu. Liczne wzory wykończenia i barwy w spektrum szarości lub brązów będą pasować zarówno do domów w stylu nowoczesnym, jak i rustykalnym czy klasycznym. Ponadto oferowane drzwi dostępne są w wariantach całkowicie zabudowanych lub z gustownymi przeszkleniami, które nie tylko świetnie wyglądają, lecz także wpuszczają do domów światło.

Drzwi wejściowe są pierwszym elementem, który widzą goście, zanim jeszcze przekroczą próg domu. Wybór solidnego i eleganckiego modelu już od pierwszych chwil zachwyca odwiedzających niepowtarzalną estetyką. Drzwi firmy Gerda można zaprojektować tak, aby spełniały oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Szeroki wybór kolorów oraz wzorów, a także rozmiarów gwarantuje, że każdy znajdzie drzwi idealnie wpasowane w swój gust oraz stylistykę domu.

Zamów bezpłatny pomiar

Wyjątkowym udogodnieniem jest możliwość wykonania bezpłatnego pomiaru, jaki mogą przeprowadzić nasi profesjonaliści, jeśli chodzi o bramy i drzwi zewnętrzne. Poznań to miasto, gdzie również świadczymy n usługi. Dzięki temu Klient ma pewność, że podane przy zamówieniu wymiary są dokładne. W efekcie można uniknąć pomyłek i kosztów zwrotu towaru. Fachowcy z firmy Gerda doradzą w wyborze odpowiednich drzwi i odpowiedzą na wszystkie pytania. Wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej i umówić dogodny termin wizyty.

Profesjonalny montaż drzwi na terenie Poznania

Nie tylko przygotowujemy drzwi wejściowe zewnętrzne o niekwestionowanej wysokiej jakości, ale również oferujemy fachową usługę ich montażu. Drzwi zewnętrzne wejściowe, niezależnie od ich wytrzymałości i estetyki, wymagają precyzyjnego i specjalistycznego montażu, aby spełniać swoją rolę na najwyższym poziomie. W Poznaniu nasza firma Gerda proponuje profesjonalny montaż drzwi, zapewniając, że drzwi wejściowe zostaną zamontowane z należytą starannością. Współpraca z doświadczonymi fachowcami gwarantuje, że drzwi będą nie tylko wyglądać doskonale, ale również spełniać swoją podstawową funkcję – chronić mieszkańców przed nieproszonymi gośćmi i warunkami atmosferycznymi. Wybierając usługi montażu drzwi wejściowych, inwestujesz w spokój i pewność trwałości naszego rozwiązania. Dodatkowo nasze drzwi wejściowe są projektowane z myślą o najnowszych trendach architektonicznych, dzięki czemu idealnie wpasowują się w nowoczesne elewacje. Oferujemy również możliwość personalizacji wyglądu drzwi, co pozwala na pełne dostosowanie do indywidualnych preferencji.