Drzwi zewnętrzne Jelenia Góra - Gerda
Strona główna > Drzwi zewnętrzne Jelenia Góra

Drzwi zewnętrzne Jelenia Góra

Drzwi zewnętrzne w Jeleniej Górze to nie tylko ważny element wyposażenia każdej nieruchomości – zarówno firmy, jak i domu szeregowego lub jednorodzinnego. Można powiedzieć, że drzwi wejściowe to pewnego rodzaju wizytówka dla domu, dlatego nie warto oszczędzać na ich zakupie. W Gerda wiemy, jak ważny dla wielu klientów jest wysoki poziom wytrzymałości, odporności na czynniki atmosferyczne oraz bezpieczeństwo. Dlatego już od ponad 35 lat stale udoskonalamy procesy produkcyjne oraz poszukujemy możliwie najlepszych materiałów, z jakich tworzymy drzwi zewnętrzne.

Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Jelenia Góra

BEL-POL Jelenia Góra

ul. Sudecka 22
58-500 Jelenia Góra

75 752 34 83

DM PLUS

ul. Spółdzielcza 10
58-500 Jelenia góra

888 504 366

Kamex Plus

ul. Wincentego Pola 41
58-500 Jelenia Góra

601572233; 502101638

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry
Drzwi TEMPO Seria SELECTDrzwi TEMPO

Drzwi TEMPO

Seria SELECT

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PRIMEDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PRIME

DRZWI QUADRO Seria THERMO PRIMEDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PRIME

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PRIMEDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PRIME

DRZWI TEMPO Seria THERMO PRIMEDRZWI TEMPO

DRZWI TEMPO

Seria THERMO PRIME

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PREMIUMDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI QUADRO Seria THERMO PREMIUMDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PREMIUMDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PREMIUM

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Jelenia Góra to Twoje rodzinne miasto, w którym mieszkasz? Chcesz wyremontować swój dom i szukasz odpowiednich drzwi wejściowych? Jeśli tak, koniecznie przejrzyj nasz katalog dostępny na stronie Gerda.pl. Znajdziesz tu wiele modeli drzwi zewnętrznych pochodzących z różnych serii. Nasze produkty są doceniane nawet przez najbardziej wymagających konsumentów. Postaw na jakość, maksimum bezpieczeństwa oraz ponadczasową stylistykę. Bez wątpienia nasze drzwi zewnętrzne w Jeleniej Górze stanowią najlepszy wybór.

Dlaczego warto wybrać drzwi zewnętrzne marki Gerda?

Możemy wymieniać wiele powodów, dla których warto postawić na nasze drzwi wejściowe. W Gerda wiemy, że maksymalny poziom bezpieczeństwa jest niezwykle ważny. Z tego względu drzwi, które produkujemy, są zgodne z normą ISO 9001:2015 oraz najnowszymi standardami odnoszącymi się do poziomu zabezpieczeń antywłamaniowych. To wszystko przekłada się na fakt, iż montaż naszych drzwi zewnętrznych w Jeleniej Górze zabezpiecza nieruchomość przed ryzykiem włamania. Nasze solidne rozwiązania antywłamaniowe to jednak niejedyny powód, dla którego warto zainwestować w drzwi wejściowe Gerda.

Dodatkowe aspekty, które zachęcają do zakupu, to także ponad 35-letnie doświadczenie w tworzeniu drzwi i akcesoriów, najlepsze materiały wykorzystywane do ich produkcji, a także wiele form stylistycznych i kolorystycznych do wyboru. Dzięki temu każdy, kto poszukuje drzwi zewnętrznych w Jeleniej Górze do swojego domu, będzie w stanie znaleźć coś dla siebie bezpośrednio w katalogu dostępnym na Gerda.pl lub u partnera handlowego. Produkujemy modele drzwi frontowych z drewna oraz aluminium, dzięki czemu te są niezawodne i doskonale się prezentują nawet po wielu latach użytkowania w niesprzyjających warunkach zewnętrznych.

Idealne drzwi zewnętrzne Jelenia Góra – jak wybrać odpowiedni model?

Nie da się jednoznacznie określić, jaki model drzwi wejściowych jest najlepszy. W tym celu musisz wziąć pod uwagę ich rozmiar, typ skrzydła, stylistykę, materiał wykonania, a także cenę. Dopiero po dogłębnej analizie tych czynników możesz dokonać ostatecznego wyboru. Tylko odpowiednio dobrany model do potrzeb i preferencji pozwoli Ci zachować komfort użytkowania domu oraz utrzymać odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Chcesz dowiedzieć się więcej o drzwiach zewnętrznych? W takim razie zapoznaj się z katalogiem dostępnym na stronie Gerda.pl. W ten sposób poznasz dokładnie wszystkie modele. Jelenia Góra to miejsce, w którym partnerzy handlowi dostarczają drzwi Gerda. Wieloletnia gwarancja to dodatkowy aspekt, który powinien zachęcić Cię do zapoznania się z katalogiem i propozycją handlowca.

Fachowy montaż drzwi wejściowe zewnętrzne w Jeleniej Górze

Drzwi zewnętrzne wejściowe są ważne w kontekście pierwszego wrażenia, jakie odnosi się widząc nieruchomość po raz pierwszy. Wybierając je, warto zwrócić uwagę na design, który harmonizuje ze stylem budynku. Drzwi nie tylko podkreślają charakter domu, ale także dodają mu elegancji. Wybór odpowiednich drzwi zewnętrznych wejściowych to jedno, ale równie ważny jest ich fachowy montaż. Dobre drzwi wejściowe mogą nie spełniać swojej roli, jeśli nie zostaną prawidłowo zamontowane. Oferujemy Państwu usługę montażu drzwi, mamy duże doświadczenie i kompetencje w montażu drzwi marki Gerda. Fachowy montaż drzwi zapewnia nie tylko optymalne dopasowanie do otworu drzwiowego, ale także gwarancję ich długotrwałego i bezawaryjnego działania. Drzwi wejściowe, poprawnie zamontowane, zapewniają lepszą izolację termiczną i akustyczną oraz zwiększają poziom bezpieczeństwa nieruchomości. Jeśli więc zdecydujesz się na zakup drzwi zewnętrznych marki Gerda, pamiętaj o znalezieniu odpowiedniego fachowca w Jeleniej Górze, który zagwarantuje profesjonalny montaż i długą żywotność Twoich nowych drzwi.