Drzwi zewnętrzne Toruń - Gerda
Strona główna > Drzwi zewnętrzne Toruń

Drzwi zewnętrzne Toruń

Chcesz kupić drzwi zewnętrzne w Toruniu, ale nie wiesz, jakie będą najlepsze dla Twojej nieruchomości? Jest kilka podstawowych zasad, jakimi warto kierować się podczas zakupu. Tylko po uwzględnieniu kilku podstawowych kwestii będziesz w stanie wybrać odpowiedni model drzwi wejściowych. Chcesz wiedzieć więcej na ten temat? Oto kilka podstawowych aspektów, na które warto zwrócić uwagę:

  • Materiał wykonania drzwi – stawiamy na wysoką jakość nie tylko w kwestii samej produkcji, lecz także w kontekście materiałów. Wszystkie są przeznaczone do wieloletniej eksploatacji, trwałe, mocne i wytrzymałe, a przy tym również atrakcyjne wizualnie. Czasy, kiedy w przypadku drzwi wewnętrznych do mieszkań czy zewnętrznych trzeba było wybierać pomiędzy subtelną stylistyką, a wysoką wytrzymałością, minęły bezpowrotnie. 
  • Klasa energooszczędności – oszczędność coraz bardziej popłaca, a już w szczególności teraz, kiedy to jesteśmy świadkami stale rosnących cen za ogrzewanie pomieszczeń domowych czy firmowych. Proponujemy drzwi ze szczelniejszą izolacją, która jest w stanie w zasadzie całkowicie chronić wnętrze przed wychłodzeniem podczas zimy oraz przed zbytnim nagrzaniem w trakcie lata.
  • Zastosowane systemy zabezpieczające przed włamaniami – włamania w Toruniu oraz w innych polskich miastach zdarzają się niestety coraz częściej. Warto się chronić i skutecznie zabezpieczyć na wszelkie ewentualności, w tym także na włamanie przez drzwi wejściowe. Oferujemy skrzydła RC2 i RC3, które powinny odstraszyć złodzieja ze względu na przedłużony czas forsowania drzwi. To daje czas na reakcję służb, jak i możliwość szybkiego zadziałania systemu alarmowego.
  • Wymiary – oferujemy drzwi wewnętrzne do mieszkań oraz zewnętrzne w wielu wymiarach, dzięki czemu każdy z całą pewnością znajdzie model odpowiedni dla siebie oraz względem możliwości technicznych samego montażu. Na terenie Torunia możesz także liczyć na fachowy montaż, który gwarantuje doskonały rezultat, trwały, estetyczny i wytrzymały.
  • Sposób otwieraniadrzwi wewnętrzne do mieszkań i zewnętrzne mogą otwierać się zarówno na zewnątrz, jak i do wewnątrz, w prawo lub w lewo. Wybór odpowiedniego kierunku jest niezwykle istotnym zagadnieniem, gdyż definiuje komfort otwierania i zamykania drzwi. Warto wziąć pod uwagę również kwestie bezpieczeństwa.
  • Grubość – oferujemy drzwi o zupełnie różnej grubości, które cechują się odmienną izolacyjnością – grubsze z reguły lepiej izolują od świata zewnętrznego – lecz także możliwością montażu.
  • Cena – oferujemy szereg różnych drzwi, bram garażowych i dodatkowych akcesoriów oraz okuć w zupełnie różnej, lecz zawsze korzystnej cenie. Podobną charakterystykę mają także nasze dodatkowe usługi, w tym fachowy montaż przez naszych ekspertów, który jest korzystnie wyceniony w stosunku do wydajności działań.
Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Toruń

Bel-pol Toruń

ul. Polna 129
87-100 Toruń

56 622 02 26

Encanto Sp. z o.o.

ul. Na Przełaj 1 (Osiedle Kaszczorek)
87-100 Toruń

+48 577 873 747

FIRMA JANUSZ FURGAŁA

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 81
87-100 Toruń

602323918 / 602342937 , 56 659 08 48

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry
Drzwi TEMPO Seria SELECTDrzwi TEMPO

Drzwi TEMPO

Seria SELECT

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PRIMEDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PRIME

DRZWI QUADRO Seria THERMO PRIMEDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PRIME

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PRIMEDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PRIME

DRZWI TEMPO Seria THERMO PRIMEDRZWI TEMPO

DRZWI TEMPO

Seria THERMO PRIME

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PREMIUMDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI QUADRO Seria THERMO PREMIUMDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PREMIUMDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PREMIUM

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Oczywiście to tylko podstawowe cechy, które determinują opłacalność zakupu konkretnego modelu drzwi zewnętrznych do domu. Pamiętaj o tym, aby zawsze z góry określić swoje potrzeby i preferencje. Drzwi zewnętrzne, dostępne w Toruniu, które produkujemy jako firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży, są wytrzymałe, bezpieczne oraz funkcjonalne i przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. Co więcej, wyróżniają się modną stylistyką. Pamiętaj, że cena nie jest najważniejszym wyznacznikiem opłacalności zakupu. Zanim dokonasz ostatecznego wyboru, koniecznie weź pod uwagę materiał wykonania np. aluminium oraz poziom odporności na czynniki atmosferyczne. Bardzo ważne są także takie elementy jak specjalne uszczelki, przegrody termiczne, solidne zawiasy i ościeżnice. W naszych drzwiach montujemy także bolce antywyważeniowe, które zwiększają ochronę przed włamaniami.

Jakie są najlepsze drzwi zewnętrzne w Toruniu? Najważniejsze informacje

Jeśli zastanawiasz się, jakie drzwi zewnętrzne w Toruniu będą najlepsze, koniecznie sprawdź ofertę marki Gerda w punkcie handlowym. Znajdziesz tu wiele modeli drzwi, które występują w przeróżnej kolorystyce, stylistyce oraz mają różne parametry. Dzięki temu dopasujesz je do swoich indywidualnych potrzeb oraz wyglądu nieruchomości. Warto pamiętać, że drzwi wejściowe to swego rodzaju wizytówka dla każdego domu. Z tego względu warto wybrać taki model, który przyciągnie uwagę swoimi walorami estetycznymi, a także komfortem użytkowania.

Decydując się na drzwi zewnętrzne Gerda, zyskasz pewność, że te posłużą Ci przez wiele lat bez ryzyka uszkodzenia – zarówno mechanicznego, jak i wynikającego z oddziaływania warunków atmosferycznych. Nasze drzwi wejściowe Gerda to połączenie wytrzymałości, ponadczasowej, modnej stylistyki, energooszczędności, bezawaryjności oraz funkcjonalności. Proponujemy też nowoczesne zamki i wkładki drzwiowe, które dodatkowo wspierają bezpieczeństwo mieszkańców. Produkujemy nasze drzwi zgodnie z normą ISO 9001:2015 oraz we współpracy z Biurem Antyterrorystycznym. To gwarancja ich niezawodności.

Jeśli cenisz sobie zawsze wszystko to, co najlepsze i nie zamierzasz oszczędzać na komforcie użytkowania domu, koniecznie sprawdź nasz katalog produktów. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony ze swojego wyboru. Wykonujemy je tylko z najlepszych materiałów oraz z wysokim poziomem precyzji. Zyskujesz więc pewność, że dany model drzwi będzie idealnie dopasowany oraz nie ulegnie odkształceniom czy odbarwieniom nawet po kilku latach ich użytkowania – niezależnie od warunków zewnętrznych.