Strona główna > Drzwi zewnętrzne Toruń

Drzwi zewnętrzne Toruń

Chcesz kupić drzwi zewnętrzne w Toruniu, ale nie wiesz, jakie będą najlepsze dla Twojej nieruchomości? Jest kilka podstawowych zasad, jakimi warto kierować się podczas zakupu. Tylko po uwzględnieniu kilku podstawowych kwestii będziesz w stanie wybrać odpowiedni model drzwi wejściowych. Chcesz wiedzieć więcej na ten temat? Oto kilka podstawowych aspektów, na które warto zwrócić uwagę:

  • materiał wykonania drzwi,
  • klasa energooszczędności,
  • zastosowane systemy zabezpieczające przed włamaniami,
  • wymiary,
  • sposób otwierania,
  • grubość,
  • cena.
Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Toruń

Bel-pol Toruń

ul. Polna 129
87-100 Toruń

56 622 02 26

Encanto Sp. z o.o.

ul. Na Przełaj 1 (Osiedle Kaszczorek)
87-100 Toruń

+48 577 873 747

FIRMA JANUSZ FURGAŁA

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 81
87-100 Toruń

602323918 , 56 659 08 48

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Oczywiście to tylko podstawowe cechy, które determinują opłacalność zakupu konkretnego modelu drzwi zewnętrznych do domu. Pamiętaj o tym, aby zawsze z góry określić swoje potrzeby i preferencje. Drzwi zewnętrzne, dostępne w Toruniu, które produkujemy jako firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży, są wytrzymałe, bezpieczne oraz funkcjonalne. Co więcej, wyróżniają się modną stylistyką. Pamiętaj, że cena nie jest najważniejszym wyznacznikiem opłacalności zakupu. Zanim dokonasz ostatecznego wyboru, koniecznie weź pod uwagę materiał wykonania np. aluminium oraz poziom odporności na czynniki atmosferyczne. Bardzo ważne są także takie elementy jak specjalne uszczelki, przegrody termiczne, solidne zawiasy i ościeżnice. W naszych drzwiach montujemy także bolce antywyważeniowe, które zwiększają ochronę przed włamaniami.

Jakie są najlepsze drzwi zewnętrzne w Toruniu? Najważniejsze informacje

Jeśli zastanawiasz się, jakie drzwi zewnętrzne w Toruniu będą najlepsze, koniecznie sprawdź ofertę marki Gerda w punkcie handlowym. Znajdziesz tu wiele modeli drzwi, które występują w przeróżnej kolorystyce, stylistyce oraz mają różne parametry. Dzięki temu dopasujesz je do swoich indywidualnych potrzeb oraz wyglądu nieruchomości. Warto pamiętać, że drzwi wejściowe to swego rodzaju wizytówka dla każdego domu. Z tego względu warto wybrać taki model, który przyciągnie uwagę swoimi walorami estetycznymi, a także komfortem użytkowania.

Decydując się na drzwi zewnętrzne Gerda, zyskasz pewność, że te posłużą Ci przez wiele lat bez ryzyka uszkodzenia – zarówno mechanicznego, jak i wynikającego z oddziaływania warunków atmosferycznych. Nasze drzwi wejściowe Gerda to połączenie wytrzymałości, ponadczasowej, modnej stylistyki, energooszczędności, bezawaryjności oraz funkcjonalności. Proponujemy też nowoczesne zamki i wkładki drzwiowe, które dodatkowo wspierają bezpieczeństwo mieszkańców. Produkujemy nasze drzwi zgodnie z normą ISO 9001:2015 oraz we współpracy z Biurem Antyterrorystycznym. To gwarancja ich niezawodności.

Jeśli cenisz sobie zawsze wszystko to, co najlepsze i nie zamierzasz oszczędzać na komforcie użytkowania domu, koniecznie sprawdź nasz katalog produktów. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony ze swojego wyboru. Wykonujemy je tylko z najlepszych materiałów oraz z wysokim poziomem precyzji. Zyskujesz więc pewność, że dany model drzwi będzie idealnie dopasowany oraz nie ulegnie odkształceniom czy odbarwieniom nawet po kilku latach ich użytkowania – niezależnie od warunków zewnętrznych.