Drzwi zewnętrzne Rybnik - Gerda
Strona główna > Drzwi zewnętrzne Rybnik

Drzwi zewnętrzne Rybnik

Chcesz wiedzieć, jak najlepiej zabezpieczyć swoją nieruchomość? Zrobisz to w prosty sposób. Wystarczy, że wybierzesz drzwi zewnętrzne pochodzące od sprawdzonego producenta Gerda. Mamy ponad 35-letnie doświadczenie, co pozwoliło nam na wypracowanie innowacyjnych metod produkcyjnych oraz stworzenie drzwi wejściowych, które spełniają oczekiwania każdego. Drzwi zewnętrzne w Rybniku, które oferujemy, cechują się wysokim poziomem odporności na zewnętrzne czynniki atmosferyczne oraz ewentualne uszkodzenia mechaniczne.

Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Rybnik

ARTDREW

ul. Zebrzydowicka 103
44-217 Rybnik

887 499 299

SICHT

ul. Pogwizdowska 59
44-293 Gaszowice

796 413 340

USŁUGI LEO BARBARA PABIAN

ul. Żorska 2
44-200 Rybnik

32 423 46 04

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry
Drzwi TEMPO Seria SELECTDrzwi TEMPO

Drzwi TEMPO

Seria SELECT

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PRIMEDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PRIME

DRZWI QUADRO Seria THERMO PRIMEDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PRIME

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PRIMEDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PRIME

DRZWI TEMPO Seria THERMO PRIMEDRZWI TEMPO

DRZWI TEMPO

Seria THERMO PRIME

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PREMIUMDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI QUADRO Seria THERMO PREMIUMDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PREMIUMDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PREMIUM

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Jeśli szukasz drzwi wejściowych, które pozwolą Ci zabezpieczyć nieruchomość zarówno przed zimnem, jak i włamaniami, koniecznie sprawdź katalog na stronie Gerda.pl. Oferujemy modele w wielu wersjach kolorystycznych, stylistycznych oraz charakteryzujących się zupełnie innymi cechami. Drzwi zewnętrzne w Rybniku produkowane przez naszą firmę to produkty, które cechują się:

  • Atrakcyjną ceną – warto, aby nowo zakupione drzwi wewnętrzne do mieszkań oraz zewnętrzne cechowały się nie tylko piękną estetyką oraz doskonałą jakością wykonania, lecz także ceną znacznie niższą niż rynkowy standard, szczególnie zestawiając ją z wysoką jakością wykonania. Nasze drzwi są wycenione adekwatnie w stosunku do ich jakości, dlatego ich zakup nie powinien nadwyrężyć domowego czy firmowego budżetu.
  • Wysoką jakością wykonania – nasze drzwi wewnętrzne do mieszkań oraz zewnętrzne cechują się znakomitą jakością, widać to zarówno po materiałach użytych do ich produkcji, jak i po precyzji wykonania najmniejszych szczegółów i detali. W rezultacie nasze drzwi marki Gerda są odporne na wieloletnie użytkowanie, zapewniają płynne działanie przez wiele lat, a także zachowują swoją estetykę oraz wygląd przez wiele lat po montażu. To bardzo istotne szczególnie na zewnątrz, gdyż drzwi wejściowe są narażone nawet na niekorzystne czynniki atmosferyczne, w tym deszcz, śnieg czy mocne promienie słoneczne.
  • Bezawaryjnością – drzwi wewnętrzne do mieszkań i zewnętrzne cechują się także pełną bezawaryjnością, a ich awarie należą do rzadkości. Z czego to wynika? Głównie z naszej komórki kontroli jakości, która stale monitoruje wszystkie parametry produkcyjne. Przeprowadzamy wyrywkowe kontrole, dokładnie testujemy wybrane artykuły, a także sprawdzamy ich zgodność z zamówieniem.
  • Wysokim poziomem izolacji i termicznej – w naszej firmie proponujemy montaż drzwi ze szczelniejszą izolacją, która gwarantuje w zasadzie stuprocentową ochronę przed przenikaniem do wnętrza ciepła latem, lub chłodu zimą. Takie drzwi zmniejszają koszt utrzymania domowych przestrzeni, jak i zwiększają komfort akustyczny.
  • Klasami antywłamaniowymi od RC2 do RC3 – montaż drzwi na terenie Śląska w wersji antywłamaniowej jest doskonałym wyborem dla osób, które oczekują pełnego bezpieczeństwa. Skrzydła z parametrem RC2 lub RC3 skutecznie chronią mienie przed kradzieżą oraz cały dom lub mieszkanie przed włamaniem, dlatego zachęcamy do ich zakupu.

Warto mieć na uwadze powyższe kwestie przed dokonaniem ostatecznego wyboru drzwi zewnętrznych dla swojego domu w Rybniku. Pamiętaj, że cena nigdy nie powinna być jedynym wyznacznikiem tego, czy warto kupić dany model drzwi zewnętrznych. Dopiero po dogłębnej analizie specyfikacji technicznej drzwi wejściowych będziesz w stanie wybrać model, który w 100% spełni oczekiwania Twoje oraz wszystkich domowników.

Drzwi zewnętrzne Rybnik – czy warto wybrać te ze strony Gerda?

Drzwi zewnętrzne Gerda są często wybierane w Rybniku przez właścicieli nieruchomości – zarówno tych starszych, jak i zupełnie nowych. Wszystko dzięki temu, że oferujemy modele zarówno w klasycznym stylu, jak i te nowoczesne, czy industrialne. Ponadto dbamy o to, aby były bezpieczne oraz wykonane z najlepszych materiałów wykończeniowych. Jako producent drzwi wejściowych Gerda wiemy, jak zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Bezawaryjność, funkcjonalność oraz idealny poziom izolacji termicznej to podstawowe kwestie, które wyróżniają nasze drzwi frontowe, które obecnie oferujemy również w Rybniku.

Zdecydowanie warto wybrać drzwi zewnętrzne Gerda dostępne w Rybniku. Ich montaż, a w szczególności modeli o klasie RC3, daje poczucie bezpieczeństwa. Co więcej, nasze drzwi wyposażone są w modne zawiasy, solidne zamki i inne zabezpieczenia, takie jak bolce antywyważeniowe. Dodatkowo ich modny wygląd doskonale dopasuje się do całego budynku i stworzy z nim spójną całość.

Naszym klientom poszukującym drzwi zewnętrzne proponujemy wyłącznie najlepsze rozwiązania, które pozwalają na spore oszczędności za rachunki za ogrzewanie w okresach zimowych. Drzwi wejściowe, które tworzymy, nie przepuszczają zimna z zewnątrz i jednocześnie nie pozwalają na uciekanie ciepłego powietrza na zewnątrz. Jeśli cenisz sobie wysoką jakość wykonania, bezpieczeństwo oraz świetny wygląd – postaw na drzwi wejściowe Gerda! W razie pytań skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Nasi eksperci z przyjemnością odpowiedzą na trudne pytania i udzielą wyczerpujących informacji na temat całego naszego asortymentu. Pomogą w wyborze prawidłowego modelu, wyjaśnią różnice pomiędzy wybranymi seriami, a także przekażą informację na temat kolorów, po które możesz sięgnąć.