Strona główna > Drzwi zewnętrzne Warszawa

Drzwi zewnętrzne Warszawa

Drzwi zewnętrzne do domu stanowią główną barierę pomiędzy naszą strefą komfortu a światem zewnętrznym. Wybór drzwi wejściowych jest decyzją podejmowaną na długie lata, dlatego należy przy okazji tego przedsięwzięcia przeanalizować dokładnie swoje potrzeby i oczekiwania. Pomóc w tym może Gerda. Nasza firma oferuje nie tylko drzwi zewnętrze najwyższej klasy, lecz także profesjonalne doradztwo.

Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Warszawa

24h Donald Donat Janik

ul. Sonaty 6
02-744 Warszawa

602779304

24h ZAMKUS Krzysztof Tomasik

ul. Krańcowa 47/3
02-493 Warszawa

501180383 , 22 373 44 88

ARTBUD

ul. Popiełuszki 1
01-786 Warszawa

22 633 34 10

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Drzwi zewnętrzne Warszawa – bezpieczeństwo jest podstawową potrzebą

Dom to miejsce, w którym chcemy czuć się bezpiecznie. Mowa tutaj nie tylko o poczuciu bezpieczeństwa dla domowników, lecz także cennych przedmiotów, jakie skrywamy w naszych czterech ścianach. Z tego względu niezbędny jest wybór drzwi zewnętrznych, które skutecznie zabezpieczą nas oraz nasz majątek przed osobami niepożądanymi.

Projektanci Gerda, konstruując każdy z modeli drzwi zewnętrznych, zwracają ogromną uwagę na antywłamaniowość. Dostępnych jest kilka poziomów zabezpieczeń, dzięki czemu można łatwo dobrać wybraną klasę do swoich potrzeb i okolicy, w której się mieszka. Klient może zdecydować się na jedną z opcji pomiędzy klasami RC2-RC3, z których każda zapewnia inny poziom bezpieczeństwa. Im wyższa klasa, tym większa odporność na działanie różnych narzędzi, stosowanych przez włamywaczy.

Komfort cieplny i niższe rachunki, dzięki znakomitej energooszczędności

Drzwi zewnętrzne Gerda charakteryzują się znakomitymi parametrami energooszczędności. Produkowane modele wyposażane są w liczne nowoczesne technologie, których zadaniem jest zapewnienie mieszkańcom komfortu cieplnego o każdej porze roku. Ponadto drzwi składają się ze szczelnych materiałów. Drzwi z serii ALTUS tworzone są m.in. z trzykomorowego systemu aluminiowego, który w lecie chroni przed stratami chłodu, natomiast zimą nie dopuszcza do wycieku ciepła, które generowane jest np. przez grzejniki.

W efekcie drzwi zewnętrzne Gerda zapewniają nie tylko znakomite warunki cieplne w domu, lecz także przekładają się na niższe rachunki za zakup energii. Produkowane przez firmę Gerda drzwi wpisują się w surowe wymagania, jakie są stawiane przez nowe przepisy budowlane względem pasywności budynków.

Estetyka również jest ważna – drzwi zewnętrzne w Warszawie o wyjątkowej elegancji

Szukając drzwi zewnętrznych w Warszawie, oczywiste jest, że w pierwszej kolejności zwrócimy uwagę na ich klasę antywłamaniowości i energooszczędność. Obie te kwestie są ważne, ponieważ zarówno poczucie bezpieczeństwa, jak i izolacja termiczna są istotnymi kwestiami rozpatrywanymi przy wyborze drzwi. Nie należy jednak zapominać o atrakcyjności wizualnej, ponieważ drzwi wejściowe są wizytówką domu i jeszcze przed przekroczeniem progu pokazują dobry gust właścicieli domu.

W ofercie firmy Gerda dostępne są drzwi zewnętrzne w wielu wzorach i kolorach, a także rozmiarach. Udostępniony na stronie internetowej konfigurator pozwala samodzielnie zaprojektować produkt, który doskonale wpisze się w gusta każdego Klienta i spełni jego wszystkie oczekiwania. Możliwość personalizacji pozwala dopasować styl drzwi zewnętrznych do elewacji budynku, tworząc z nią spójną całość. Do tego drzwi zewnętrzne mogą być wyposażone w przeszklenia. Obecność szyby jest świetną opcją szczególnie w przypadku domów, w których przedsionek jest dość ciemnym pomieszczeniem lub nie znajduje się w nim okno. Proponowane przez Gerda drzwi to modele, które świetnie wpiszą się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne budynki.