Drzwi zewnętrzne Warszawa - Gerda
Strona główna > Drzwi zewnętrzne Warszawa

Drzwi zewnętrzne Warszawa

Drzwi zewnętrzne do domu stanowią główną barierę pomiędzy naszą strefą komfortu a światem zewnętrznym. Wybór drzwi wejściowych jest decyzją podejmowaną na długie lata, dlatego należy przy okazji tego przedsięwzięcia przeanalizować dokładnie swoje potrzeby i oczekiwania. Pomóc w tym może Gerda. Nasza firma oferuje nie tylko drzwi zewnętrze najwyższej klasy, lecz także profesjonalne doradztwo.

Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Warszawa

24h Donald Donat Janik

ul. Sonaty 6
02-744 Warszawa

602779304

24h ZAMKUS Krzysztof Tomasik

ul. Krańcowa 47/3
02-493 Warszawa

501180383 , 22 373 44 88

ARTBUD

ul. Popiełuszki 1
01-786 Warszawa

22 633 34 10

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry
Drzwi TEMPO Seria SELECTDrzwi TEMPO

Drzwi TEMPO

Seria SELECT

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PRIMEDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PRIME

DRZWI QUADRO Seria THERMO PRIMEDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PRIME

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PRIMEDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PRIME

DRZWI TEMPO Seria THERMO PRIMEDRZWI TEMPO

DRZWI TEMPO

Seria THERMO PRIME

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PREMIUMDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI QUADRO Seria THERMO PREMIUMDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PREMIUMDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PREMIUM

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Drzwi zewnętrzne Warszawa – bezpieczeństwo jest podstawową potrzebą

Dom to miejsce, w którym chcemy czuć się bezpiecznie. Mowa tutaj nie tylko o poczuciu bezpieczeństwa dla domowników, lecz także cennych przedmiotów, jakie skrywamy w naszych czterech ścianach. Z tego względu niezbędny jest wybór drzwi zewnętrznych, które skutecznie zabezpieczą nas oraz nasz majątek przed osobami niepożądanymi.

Projektanci Gerda, konstruując każdy z modeli drzwi zewnętrznych, zwracają ogromną uwagę na antywłamaniowość. Dostępnych jest kilka poziomów zabezpieczeń, dzięki czemu można łatwo dobrać wybraną klasę do swoich potrzeb i okolicy, w której się mieszka. Klient może zdecydować się na jedną z opcji pomiędzy klasami RC2-RC3, z których każda zapewnia inny poziom bezpieczeństwa. Im wyższa klasa, tym większa odporność na działanie różnych narzędzi, stosowanych przez włamywaczy.

Co ważne, drzwi wejściowe skutecznie zabezpieczone przed włamaniem wcale nie muszą być mniej komfortowe w użytkowaniu. Wprost przeciwnie. Ze względu na zastosowanie dużej liczby elementów zabezpieczających są także stabilniejsze, masywniejsze i cięższe, w efekcie czego dają wrażenie niezwykle trwałych i mocnych.

Drzwi Gerda doskonale łączą funkcję bezpieczeństwa nie tylko z komfortem eksploatacji, lecz także ze stylem, dlatego skrzydła RC2 oraz RC3 są równie atrakcyjne wizualnie, jak modele bez żadnego dodatkowego zabezpieczenia.

Komfort cieplny i niższe rachunki, dzięki znakomitej energooszczędności

Drzwi zewnętrzne Gerda charakteryzują się znakomitymi parametrami energooszczędności. Produkowane modele wyposażane są w liczne nowoczesne technologie, których zadaniem jest zapewnienie mieszkańcom komfortu cieplnego o każdej porze roku. Ponadto drzwi składają się ze szczelnych materiałów. Drzwi z serii ALTUS tworzone są m.in. z trzykomorowego systemu aluminiowego, który w lecie chroni przed stratami chłodu, natomiast zimą nie dopuszcza do wycieku ciepła, które generowane jest np. przez grzejniki.

W efekcie drzwi zewnętrzne Gerda zapewniają nie tylko znakomite warunki cieplne w domu, lecz także przekładają się na niższe rachunki za zakup energii. Produkowane przez firmę Gerda drzwi wejściowe wpisują się w surowe wymagania, jakie są stawiane przez nowe przepisy budowlane względem pasywności budynków. To prawdziwa inwestycja w przyszłość, a zarazem również forma oszczędności i ochrony dobra całej planety, dlatego skrzydła z funkcją wzmocnionej termoizolacji stanowią zawsze dobre rozwiązanie – zarówno w przypadku domów prywatnych, jak i mieszkań czy nawet firm.

Estetyka również jest ważna – drzwi zewnętrzne w Warszawie o wyjątkowej elegancji

Szukając drzwi zewnętrznych w Warszawie, oczywiste jest, że w pierwszej kolejności zwrócimy uwagę na ich klasę antywłamaniowości i energooszczędność. Obie te kwestie są ważne, ponieważ zarówno poczucie bezpieczeństwa, jak i izolacja termiczna są istotnymi kwestiami rozpatrywanymi przy wyborze drzwi. Nie należy jednak zapominać o atrakcyjności wizualnej, ponieważ drzwi wejściowe są wizytówką domu i jeszcze przed przekroczeniem progu pokazują dobry gust właścicieli domu.

W ofercie firmy Gerda dostępne są drzwi zewnętrzne w wielu wzorach i kolorach, a także rozmiarach. Udostępniony na stronie internetowej konfigurator pozwala samodzielnie zaprojektować produkt, który doskonale wpisze się w gusta każdego Klienta i spełni jego wszystkie oczekiwania. Możliwość personalizacji pozwala dopasować styl drzwi zewnętrznych do elewacji budynku, tworząc z nią spójną całość. Jak uzyskać piękne połączenie, wykorzystując nasze drzwi Gerda, które obecnie sprzedajemy również na terenie Warszawy? Jest ku temu wiele możliwości:

  • Drzwi wejściowe nowoczesne – oferujemy przede wszystkim skrzydła zupełnie nowoczesne i minimalistyczne, w kolorze modnego obecnie antracytu lub głębokiej czerni czy standardowej szarości. Montaż drzwi w tej barwie sprawdzi się idealnie w przypadku nowoczesnych i futurystycznych aranżacji oraz w ramach nietypowych brył budynków.
  • Drzwi klasyczne – montaż drzwi zewnętrznych w wersji klasycznej wygląda tak samo, jak instalacja drzwi nowoczesnych. Jedyną różnicę stanowi okleina, a w zasadzie kolorystyka samego skrzydła drzwiowego. W przypadku klasycznych aranżacji przydomowych, w tym np. niewielkich gospodarstw czy wielkopowierzchniowych dworków, doskonale sprawdzą się modele tradycyjne, np. w barwie jasnego lub ciemnego drewna.

Do tego drzwi zewnętrzne mogą być wyposażone w przeszklenia. Obecność szyby jest świetną opcją szczególnie w przypadku domów, w których przedsionek jest dość ciemnym pomieszczeniem lub nie znajduje się w nim okno. Proponowane przez Gerda drzwi to modele, które świetnie wpiszą się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne budynki.

Zapraszamy do zakupu!

Naszej marce Gerda warto zaufać. Od lat wyznaczamy trendy na rynku stolarki drzwiowej, mamy w ofercie setki produktów światowej klasy – w tym drzwi oraz okucia – które stanowią na naszym rodzimym rynku zdecydowanie najlepszy wybór w swojej klasie cenowej. Zachęcamy do składania zamówień, a w razie pytań – do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie mailowo lub telefonicznie, wyjaśnimy zawiłości techniczne oraz ułatwimy wybór, przybliżając zalety wszystkich naszych rozwiązań. Na terenie Warszawy możesz liczyć na ogromny wybór, na który składają się w zasadzie wszystkie produkty dostępne w naszym katalogu.